Rychlá půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou

Sdílejte
Rychlá půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou

Chybí Vám hotovost? Potřebujete nutně něco koupit, ale do výplaty je ještě dlouho? Poradíme Vám, jak na to. Rychlá půjčka je přesně pro Vás!

Nezávazná rychlá půjčka

V posledních letech se stalo trendem, že si lidé půjčují v podstatě na cokoliv. Auta, různé spotřebiče, dovolená, dokonce i vánoční svátky, to vše dnes může být na splátky. Výhodou pro některé jedince je i fakt, že dnes nemusíte na každou půjčku navštěvovat banku, existuje celá řada nebankovních společností, které Vám za určitých podmínek ráda půjčí, aniž by je zajímalo, na co konkrétně jsou peníze určeny. Samozřejmě, že to má své výhody i nevýhody, ale když si projdete nabídky jednotlivých firem, vždy si pro sebe najdete takovou, která Vám bude vyhovovat.

Před nedávnem se na trhu objevila novinka v podobě krátkodobých půjček před výplatou, kdy si můžete půjčit 10 000,- a splatit od 7 do 45 dnů. My jsme se na dvě takové půjčky podívali a pokusíme se Vám je trochu přiblížit. Jedná se o Ferratum půjčku a Japonskou půjčku.

Ferratum půjčka

Rychlá půjčka před výplatouRychlá půjčka před výplatou
Tato rychlá půjčka je určená pro ty, kteří nutně potřebují menší částku před výplatou a to co nejrychleji. Proto se jí říká půjčka před výplatou, protože když se Vám třeba rozbije pračka či televize, finance najednou chybí a s ohledem na to, že se většinou pokazí to, co potřebujeme používat hned, je logické, že to také hned musíme jít koupit. Takže si takto snadno půjčíme peníze dřív, než nám výplata dorazí a pak peníze po výplatě vrátíme buď celé, nebo splatíme v dohodnutých splátkách.

 • U Ferratum půjčky si zvolíte dobu splatnosti podle svého, minimální doba splatnosti je 7 dní a maximální 45 dní. Pokud si navíc vyplníte formulář o prodloužení, můžete si splátky odložit až třikrát. Výhodou je, že si můžete půjčit opravdu jen tolik, kolik Vám chybí. Minimální částka, kterou Vám společnost nabízí k půjčení je již 500,- Kč, maximální pak 10 000,-.

Specifikace půjčky Ferratum

Na rozdíl od klasických půjček, kde jsou stanovený úroky, se u této rychlé půjčky platí za půjčení hotovosti tzv. fixní poplatek, který je stanoven na 10% z celkové půjčené částky po dobu 7 dní, za každý den navíc se platí 1% navíc.

Příklad:

 • 500,-, doba splatnosti 7 dní, poplatek tak bude činit 50,-.
 • 500,- na 8 dní, poplatek bude 55,-
 • na 9 dní už bude za 60,- atd.

Jednoduše budete za každý den navíc platit o 5,- Kč na poplatku více.

Detailní informace k Ferratum půjčce

Oproti bankám, má tato rychlá půjčka řadu výhod a nemá tak vysoké nároky. Je v podstatě dostupná skoro pro každého, zaručuje seriózní jednání, rychlost (podání i vyřízení žádosti zabere pár minut), minimální požadavky na dokumenty (nepotřebujete doklad o příjmu ani nic dalšího), pohodlné vyřízení (online či formou SMS) a hlavně žádné úroky (fixní poplatek).

Co je důležité:

 • věk mezi 21 – 75 lety
 • nemít jiné závazky u společnosti Ferratum
 • šanci mají i Ti, kteří jsou uvedeni v registru dlužníků
 • výhodou je, že si můžete půjčit jen malou sumu, kterou splatíte najednou, a nejsou jiné starosti

Půjčku nabízí Ferratum Czech, který spadá pod nadnárodní společnost Ferratum Group, působící v mnoha zemích. Pokud si chcete zažádat o půjčku před výplatou online, pak navštivte www.creditlimit.cz .

Japonská půjčka

Rychlá půjčka před výplatouRychlá půjčka před výplatou
Japonskou půjčku poskytuje společnost Home Credit, která na našem trhu působí již řadu let. Reklama hlásá, že se jedna o jednu z nejvýhodnějších krátkodobých půjček u nás, kterou vyřídíte naprosto celou on-line a bez jediného papíru či nutnosti navštívit nějakou pobočku.

Výhody japonské půjčky

 • mezi půjčkami před výplatou má nejnižší poplatky
 • rychlá žádost (3 kroky a 10 základních kontaktních údajů)
 • schválení žádosti do 60 vteřin
 • bez nutnosti papírování, podpis smlouvy probíhá prostřednictvím SMS zprávy
 • k ověření identity se odesílá 1 koruna z Vašeho bankovního účtu na účet Home Credit, jakmile ověřovací platba dorazí, budou Vám půjčené peníze poskytnuty na Váš účet.
 • poskytuje možnost splácení až na 6 měsíců
 • půjčujete-li si poprvé, je první půjčka naprosto zdarma, tedy bez poplatků, pokud jí splatíte do 14 dnů
 • splatíte-li půjčku do 30 dnů, zaplatíte pouhých 33,- Kč za každých tisíc korun, které si půjčíte.
 • potřebujete-li odložit splátky, můžete vždy odložit splatnost o 30 dní úhradou aspoň 20% jistiny a zaplacením poplatku za prodloužení ve výši 49,- Kč za každou zapůjčenou tisícikorunu, celkem můžete odložit až 5x

Na rozdíl od Ferratum půjčky, může v tomto případě společnost Home Credit při schvalování Japonské půjčky nahlédnout i do úvěrového registru www.uspory.cz.

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ