Potřebujete ke svému podnikání e-shop?

Potřebujete ke svému podnikání e-shop?

Sdílejte

Zabýváte se podnikáním a chcete své podnikání dostat do většího povědomí lidí? Pokud jste se již pozastavili nad touto myšlenkou, jistě by vás mohla zajímat možnost rozšíření vašich služeb po internetu.

V dnešní hektické době se lidé stále více uchylují k nákupu či hledají nabídky služeb právě na internetových sítích. Aby vaše podnikání mohlo zasahovat i do digitálního světa, potřebujete vytvořit vlastní e-shop.

V oblasti online podnikání se můžete setkat s řadou druhů e-shopů. Mezi ty nejzákladnější se řadí e-shop, který slouží na pronájem a váš vlastní, e-shop na míru.

Potřebujete ke svému podnikání e-shop?

E-shop podle fantazie

Pokud chcete být spokojeným vlastníkem e-shopu, který bude prosperovat a nabízet vaše služby, mohl by se vám hodit e-shop na míru. Takový online obchod je vytvořený přesně pro styl podnikání, kterým se zabýváte. Systém disponuje nejen základními, ale i pokročilými funkcemi, které jsou nastaveny přímo na zaměření vašeho podnikání.

Vybrat kvalitního dodavatele, který splní vaše zadání, je ale velmi těžkou záležitostí. V takovém případě se ideální stavba internetového obchodu stává důležitější složkou vašeho podnikání než byste si, kdy pomysleli.

Stěžejní podmínkou k tvorbě e-shopu na míru jsou především finance. Řešení je tedy spíše pro pokročilé, také movité podnikatele, kteří si mohou dovolit větší investici. V opačném případě se takové řešení stává nevýhodou.

Kvalitní individuální skladba od profesionální společnosti vás totiž může vyjít až na stovky tisíc korun. V ojedinělých případech může výsledná částka atakovat hranici téměř jednoho milionu korun.

Pronájem e-shopu

Jestliže jste v branži podnikání novým členem a zaujala vás myšlenka vytvoření e-shopu, tak je pro vás ideální jeho pronájem. Na rozdíl od e-shopů na míru je podnikajícímu umožněno začít se svojí činností téměř ihned.

Pronájem e-shopu neboli takzvané krabicové řešení, disponuje funkcemi, které jistě budou splňovat zaměření vašeho obchodování. K začátku potřebujete pouze jméno domény, vyplnit obsah nabízenými službami a vyladit design.

Mezi dodavateli se obraťte především na ty, kteří mají největší zkušenosti a stabilní klientskou základnu. Mezi takové patří např. brněnská společnost Zoner Software, a.s., jejichž e-shopové řešení Zoner inShop patří k prvním platformám v České republice. Pronájem některého z programů vás může vyjít jen na několik stovek měsíčně.

Potřebujete ke svému podnikání e-shop?

Porovnání služeb

V prvé řadě si potřebujete zodpovědět pár základních otázek. Jaký jsem podnikatel, jaké jsou mé cíle a jaký je můj budget? Zamyslete se nad tím, jaké produkty nebo služby budete zákazníkům nabízet a jaké jsou jejich specifické vlastnosti.

Na každém z e-shopů najdete vždy nevýhody, ale i výhody. Záleží, který z nich je bližší a vyhovuje vašemu stylu podnikání. Do internetových obchodů na míru můžete více zasáhnout a potřebujete znát způsob, jakým jsou naprogramovány.

Úplným opakem jsou ty na míru, které jsou navíc mnohem levnější. Záleží tedy pouze na vás, který z e-shopů pozvedne podnikání o trochu výše.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ