Luxusní spodní prádlo s erotickým nádechem

Luxusní spodní prádlo s erotickým nádechem

Sdílejte
Luxusní spodní prádlo s erotickým nádechem

Luxusní spodní prádlo s erotickým nádechem

Spodní prádlo je naší každodenní součástí, i když se mezi námi najdou i tací jedinci, kteří chodí, jak se říká, naostro. Přesto většina z nás každé ráno řeší, jaké prádlo bude pro ten den vhodné. Vybírat můžeme z mnoha světových značek, střihů, barev a velikostí.

Mezi ty základní patří samozřejmě podprsenka, kalhotky, korzet a košilka. Pak tu také máme tanga, podvazky, body a stahovací prádlo. Pokud bychom chtěli něco odvážnějšího, můžeme sáhnout po erotickém prádélku, mezi něž patří erotické košilky, bodystocking, podprsenky, tanga, body, korzety a dokonce také erotické kostýmy. Pojďme si trochu přiblížit jednotlivé druhy.

Luxusní spodní prádlo s erotickým nádechemLuxusní spodní prádlo s erotickým nádechem

Podprsenka

 • slouží ke zpevnění, zahalení, podpěře, zdůraznění a modelaci prsů všech velikostí a tvarů (pokud samozřejmě někdo nemá nulky). Jejím předchůdcem byla v dávných dobách tzv. šněrovačka, která je dnes pouze součástí spodního prádla v podobě korzetu. Pro správný výběr podprsenky je nutné znát svůj obvod přes a pod prsy.

Kalhotky

 • jsou lehké a přiléhají k tělu, jsou určeny pro každodenní nošení. Skládají se většinou z elastického pásku, pruhu látky, jehož úkolem je zakrýt genitálie a také dvou otvorů pro nohy, jež jsou rovněž elastické. Podle typu buď mají nohavičky, nebo ne.

Laicky řečeno se dělí podle míry zakrytí zadečku, šířky po stranách a výšky. Každá značka si kalhotky dělí po svém. Základ je však stejný.

 • klasické dámské kalhotky
 • kalhotky s vysokým výkrojem
 • zeštíhlující kalhotky
 • hipster
 • bikiny
 • boyshorts
 • tanga
 • thonga
 • g-stringa

Korzet (šněrovačka)

 • je kombinací podprsenky s podvazkovým pásem, jehož funkcí je stáhnout trup, ať už z estetických nebo zdravotních důvodů. Používá se jako doplněk módy, místo spodního prádla či jako zdravotní pomůcka. Současné korzety jsou pouze napodobeninami těch historických, ve kterých se často ženy mučily a stahovaly si ho co nejvíc, aby měly vosí pas. Dnes nemají na tvar těla žádný vliv.

Tanga

 • jejich charakteristickými vlastnostmi je látka vpředu, jež zakrývá genitálie, ale minimum látky, která by zakrývala zadeček. Přední část je s tou zadní spojena pruženkami okolo pasu a úzkým proužkem látky nebo elastickými šňůrkami mezi půlkami. Tanga a jejich střih jsou používána také pro body a plavky. Možná tomu neuvěříte, ale patří mezi jeden z nejstarších druhů oděvů, jež se nosil už v primitivních kulturách Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Jsou oblíbeným doplňkem mnoha žen, ale velké oblibě se těší i mezi zástupci mužského pohlaví.

Erotické prádlo je na rozdíl od toho klasického využíváno ke stimulaci a zvýšení sexuální touhy. Většinou je používáno ženami, které chtějí muže naladit na tu správnou vlnu touhy, avšak v posledních letech se tento druh prádla rozmáhá i mezi mužskými jedinci.

Bodystocking

 • Síťovaný komplet, který tvoří top, podvazky a punčochy. Oblíbený doplněk z řad erotického prádla, který dokáže splnit spoustu tajných erotických přání Vašeho partnera. Nebojte se natěsnat své ženské zbraně do některého z mnoha nabízených modelů a uvidíte, že Váš sexuální život dostane nový náboj. Naučte se k tomu ještě pár ladných kroutivých pohybů a cíle bude dosaženo.

Podvazek

 • je určen k držení punčoch na nohou v té správné poloze, aby nesjížděly dolů. Je to vlastně gumový kroužek, který obepíná nohu a je přetažen přes punčochy, aby je držel na stehně. Jeho součástí je také krajka, a to zejména u erotických podvazků, které v dřívějších dobách nosívaly hlavně prostitutky. V dnešní době se tento módní doplněk stal oblíbeným u každé ženy, která chce potěšit svého miláčka.

Erotický kostým

 • je to zvláštní, ale i kostýmy jsou v tomto případě řazeny mezi spodní prádlo, neboť většinou toho nezakrývají příliš mnoho. Každý takový kostým je originální, nápaditý, vzrušující a umí navodit tu správnou atmosféru. Na výběr je velké množství druhů od mnoha výrobců. Máme tu sexy uklízečku, roztomilého králíčka, zlobivou studentku, lehce zvrácenou čertici, žhavou stevardku, zdravotní sestřičku, policistku, námořnici a mnoho dalších. Fantazii se meze nekladou a stejně jako ženy, tak si můžou nějaký ten erotický kostým obléknout muži. Změňte svého partnera v sexy policistu, pilota, číšníka, námořníka či ďáblíka.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ