Levný hosting pro Vaše webové stránky

Levný hosting pro Vaše webové stránky

Sdílejte
Hosting Wedos

Co je to hosting?

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Pronajímatel serveru bývá označován jako poskytovatel webhostingu (webového prostoru).

Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server. Ceny za webhosting se pohybují od pár Kč až po několik tisíc Kč za měsíc. Existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting. Freehosting obvykle nezahrnuje žádné záruky ohledně funkčnosti, má omezenou technickou podporu. Často je s free hostingem spojeno umisťování reklamy na stránkách.


Jaký hosting vybrat?

U nás, jako i všude jinde ve světě, je mnoho společností, které hosting nabízí. Ovšem ne všechny se vyplatí. Kdybych měl mluvit za sebe, kdo má z hostingem dlouholetou zkušenost a to i s více společnostmi, tak za mě určitě WEDOS. Wedos je rychlý, levný a oproti jiným hostingovým společnostem, nabízí i v základním balíčku webhostingu dobré parametry PHP paměti a podobně. Tudíž, proč platit jinde skoro 2x tak více za něco, co ještě nedosahuje takových kvalit, jako WEDOS?

WEDOS se stále rozrůstá, takže můžeme čekat, že do budoucna bude gigantem v ČR mezi webhostingovými služby. Tipnul bych si, že je už teď!

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ