Doporučení jak na levné letenky za babku

Doporučení jak na levné letenky za babku

Sdílejte
Doporučení jak na levné letenky za babku

Doporučení jak na levné letenky za babku

Nemáte rádi nepohodlnost autobusu, nebo nutnost přemýšlet nad cestou, pokud jedete vlastním autem? Stejně tak máte obavy ze zpoždění vlaků? Pokud je tomu tak, vyrazte na svou nejbližší cestu letadlem. Nejenom, že je to pohodlné, ale je to také velmi rychlé. Zapomínat nesmíme ani na celkem příznivé ceny, které se k letecké dopravě vážou. I to je v současné době její skutečně velké plus, které zaručeně oceníte i vy sami.

Najděte si správné letiště

Prvním doporučením, které se týká možnosti levného létání, je spojena s faktem, že byste si měli najít správné letiště, ze kterého poletíte. Jednou z možností jsou letenky z Prahy za babku, které jsou spojeny s tím, že díky velkému množství hlavně nízkonákladových společností a vysoké konkurenci dochází k celkem velkému boji o zákazníka. A toho můžete přirozeně využít právě vy.

Dále neopomíjejme fakt, že i menší letiště mohou být cestou k levným letenkám. A to především proto, že jsou spojeny s nižšími poplatky. U nás jsou to například tyto možnosti:

  • Brno
  • Ostrava
  • Pardubice

Nakupujte na internetu a s předstihem

Druhé doporučení spojené s možností koupit si letenky s výraznou slevou se týká toho, že je budete kupovat online. Zde máte možnost porovnat si jednotlivé letecké společnosti, které ve vámi požadovaném termínu letí. Koupit letenky levně u té nejvýhodnější už je hračkou. Co také doporučujeme, to je nakupovat konkrétní lety s předstihem. A to z důvodu, že v tomto případě máte jistotu skutečně nejnižších cen, které mohou na trhu být. Pokud se blíží termín odjezdu a letadlo se postupně plní, přirozeně to znamená, že ceny mohou postupně stoupat.

Využívejte slevových akcí

I aerolinky přicházejí s řadou slevových akcí, které můžete využít. Kde na ně narazíte? Třeba přímo na jejich webu, stejně jako není nic neobvyklého ani to, pokud dané akce zveřejňují různí cestovatelé. A to s cílem upozornit ostatní na možnosti výhodného letu. Příkladem jsou třeba Dubaj levné letenky. I když se letí do této celkem luxusní destinace, nemusí to znamenat, že za let dáte více, než je nezbytně nutné. I to je jedno velké plus. Zvláště pro ty, kteří hledají možnost výhodných cest nejenom za poznáním, ale i za odpočinkem.

Nebojte se přestoupit

Třetí doporučení, jak mít letenky skutečně za babku je spojeno s možností během letu předstoupit. Ne vždy je přímý let nutně tím nejlevnějším. Obvykle platí, že když využijeme nízko-nákladovou společnost na jedné trase a druhou společnost na trase další, ušetříme díky této kombinaci i několik desítek procent, než pokud bychom volili přímý let se společností, která konkrétní dvě vybrané města svými lety obsluhuje. I tato možnost cesty je v současné době celkem vyhledávaná, což logicky znamená možnou úsporu i pro vás.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ