Aukro – pohodlné nakupování i prodávání

Aukro – pohodlné nakupování i prodávání

Sdílejte
Aukro

Co je Aukro?

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.

Prodejcům nabízí prostor pro vystavení nabídky na jedné z nejnavštěvovanějších komerčních stránek, kde se prodá průměrně 22 položek každou minutu.

Kupující si mohou vybrat nové originální zboží nebo poklady z druhé ruky a koupit hned za pevnou cenu nebo zkusit vydražit v aukci za tu nejlepší cenu.

Historie Aukro

Aukro.cz bylo založeno v roce 2003 ve Zlíně a od počátku je součástí polské skupiny Allegro, která provozuje stejnojmennou online obchodní platformu – Allegro.pl. U zrodu Aukra stál Václav Liška, který v letech 2003 – 2009 zastával funkci výkonného ředitele. Od roku 2013 je jednatelem Allegro Group CZ.[3] V roce 2013 vede společnost Milan Kučera. Od roku 2011 spadá Aukro do portfolia skupiny Allegro Group CZ. Allegro Group patřila aukční společnosti Tradus, kterou v roce 2008 koupila jihoafrická společnost Naspers.

Proč je Aukro bezpečné?

Na bezpečné obchodování klademe velký důraz. Proto jsme vytvořili celou řadu funkcí a služeb, díky kterým můžete na Aukru bez obav nakupovat a prodávat.

Systém komentářů a hodnocení prodeje

Po dokončení transakce si uživatelé vzájemně udělují komentáře. Počet a typ komentářů pak ukazují na spolehlivost uživatele. Kupující mohou dále ohodnotit prodej, kde pomocí hvězdiček vyjádří svůj názor na shodu zboží s popisem nabídky, kontakt s prodejcem, rychlost vyřízení objednávky a odpovídající náklady na dopravu.

Ověření adresy prodejců

Aby mohl uživatel prodávat zboží na Aukru, musí nejprve projít ověřením pomocí aktivačního kódu. Ten je zasílán dopisem na adresu prodejce, kterou uvedl při registraci.

Platby přes PayU

Při platbě za zboží doporučujeme použít platby platby přes PayU, které jsou bezpečné, rychlé, jednoduché a zdarma. Platby probíhají přes náš systém, a proto máme o každé transakci záznam. Aby mohl uživatel prodávat zboží na Aukru, musí si platby přes PayU aktivovat.

Aukro+

Aukrem garantovaní prodejci zařazení v programu Aukro+ zaručují 100% servis a kvalitní nabídku. Jedná se o zkušené a osvědčené prodejce, kteří procházejí důslednou kontrolou zaměřenou na dodržování pravidel Aukra a poskytování zákaznické péče pro kupující. Tito prodejci jsou označeni ikonou .

Program pro ochranu práv

Program je zaměřený na omezení prodeje neoriginálního zboží na Aukru. Cílem je ochránit kupujícího před nákupem padělaného zboží a chránit práva vlastníků ochranných známek.

Program ochrany kupujících

Pokud se i přes veškerá opatření setkáte s nákupem, který neproběhne v pořádku, můžete využít Program ochrany kupujících a získat finanční náhradu škody až do plné výše zaplacené částky včetně poštovného.

Odkaz na aukro

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ